תנאי שימוש

 1. באתר זה מתפרסמים מדי יום מידע בתחום הסרטים שכולל המלצות ומידע על סרטים טובים, סרטי קולנוע חדשים, שחקני קולנוע ותכניות טלוויזיה.
  השימוש באתר מותנה בהסכמת המשתמשים לאמור בתקנון זה וכל שימוש באתר מעיד על הסכמת המשתמש לתנאים אלה.
 2. השימוש באתר moviefinder.co.il הוא חופשי וחינמי לכל המבקרים באתר, התוכן שבאתר זה מיועד לכל המשפחה.
 3. אין להעתיק או לשכפל מידע המוצג באתר או חלק ממנו לרבות לעשות בו שימוש לצרכי פרסום או מטרות אישיות כלשהן שעלולות לפגוע באתר אלא אם כן ניתן אישור רשמי באופן ברור מראש ובכתב ממנהלי האתר.
 4. מנהלי האתר אינם מתחייבים כי השימוש באתר יינתן כסדרו ללא שום הפרעות/תקלות/טעויות או נזקים הקשורים לתוכן ולמידע המוצג בו. צוות האתר יעשה כמיטב יכולתו להציג מידע מדויק ומשקף ככל הניתן אולם על אף האמור יתכן ויחול ליקוי או טעות בתוכן המועבר אל המשתמש.
 5. תוכן המידע המצוי באתר הינו באחריות המשתמש בלבד, ואין האתר אחראי לכל נזק ישיר או עקיף שיגרם לך או לכל צד שלישי בגין השימוש במידע או הסתמכות עליו או בגין ביטול השימוש במידע המוצע באתר לרבות בגין שיבושים או ליקויים או בהעברת המידע או מידע מוטעה בין אם נגרמו במזיד על ידי צד ג כלשהו ובין אם נגרמו בשל תקלה כזו או אחרת.
 6. צוות האתר רשאי לשלוח תכנים הקשורים לאתר בצורת מייל או כל צורה אלקטרונית אחרת למשתמשים אשר נרשמו ונתנו את פרטיהם האישיים כמו כן רשאים המשתמשים להסיר את פרטיהם מרשימות התפוצה של האתר.
 7. תנאי השימוש באתר מנוסחים בלשון זכר מטעמי נוחות בלבד ומתייחסים ל-2 המינים גברים ונשים כאחד.
 8. אין להעתיק תוכן מאתר זה לכל מטרה שהיא ללא קבלת רשות בכתב ממנהלי האתר.
 9. כל הזכויות שמורות למנהלי אתר movieFinder.co.il