אודות

אתר זה מטרתו לספק מידע והמלצות בתחום הסרטים והקולנוע, לרבות סרטים מומלצים מז'אנרים שונים, תכניות טלוויזיה, סרטים שיצאו זה עתה לאקרנים ופרופילים של שחקנים ידועים. כמו כן האתר מספק כתבות המרכזות מידע על סרטים לפי נושא/ ז'אנר לנוחיות המשתמש ובהתאם לחיפושיו.

מקימי האתר הקימו את האתר הזה מתוך אהבה לעולם הסרטים והמשחק, ואנו מאמינים כי צפייה בסרט הנכון בזמן הנכון יכולה להשפיע על כל אחד ואחת בצורה מסויימת ואפילו לשנות חיים. לכן אנו דוגלים בצפייה בסרטים בזמנים כאלה, אפשר ללמוד מהם המון, לקבל השראה ורעיונות בזכותם ולתת לנו הדרכה ומראה עצמית.

האתר מיועד לכל חובבי הסרטים באשר הם ומספק מידע לכל הגילאים והמינים.

תוכן האתר והסרטים המומלצים בו הינם סרטים חוקיים ולא כוללים סרטי פורנוגרפיה כאלו ואחרים.

מדי פעם מתפרסמים מאמרים בהתאם לביקוש שיש מצד צרכני הסרטים וחיפושם בתחום הסרטים.

המידע על הסרטים המובאים באתר כוללים תקצירים הבאים להציג באופן כללי את הסרט המדובר כולל טריילרים שממחישים בצורה ויזואלית את תקציר הסרט. כמו כן יינתנו עובדות ומידע מעשיר על כל סרט בצורה פרטנית וזאת בכדי לספק למשתמש הבנה רחבה ועניינית יותר אודות הסרט.

האתר מקפיד להתעדכן בסרטי הקולנוע החדשים שיצאו זה עתה לאקרנים ולפרסם על כך מידע באתר (ראו קטגורייה סרטי קולנוע חדשים).

הסרטים הנכתבים באתר הם המלצות מראות עינינו ומה שאנו מכירים ויודעים עד כה, ואנו בטוחים כי קיימים עוד הרבה סרטים יפים וטובים בעולם שאתם מכירים ואנחנו לא. לכן אנחנו יותר מנשמח שתשתפו אותנו על מנת שנוכל להגדיל את היצע הסרטים למשתמשי האתר ולכל מי שחפצה נפשו במציאת סרטים דרך אתרנו. אנו מאמינים בשיתוף מידע למען ההנאה של כולם. את השיתוף ניתן לעשות דרך יצירת קשר בתחתית העמוד באתר. תודה!

הסרטים המוצגים באתר נבחנים בקפידה ונצפו ברובם לפני שהומלצו על ידי צוות האתר, זאת בכדי לספק למשתמש מידע אמין וענייני ככל הניתן.

באתר ישנם מאמרים איכותיים בנושא סרטים מומלצים מז'אנרים של סרטים שונים מעולם הקולנוע כגון: מוטיבציה והשראה, קומדיה, ריקוד, מובססי סיפור אמיתי ישראלי ועוד. לכניסה למאמרים אלה ניתן ללחוץ על הקישור

על מנת לספק חווית משתמש טובה ביותר התכנים והמידע המובאים באתר הינם אמינים עד כמה שניתן על ידי כותב התוכן ונלקחים ממקורות המעודכנים והאמינים  ביותר בתחום. אם מצאתם טעות כלשהי באתר תרגישו בנוח להאיר את עינינו ולכתוב לנו על זה דרך יצירת קשר.

אהבתם את האתר שלנו? תרגישו חופשי לשתף עם החברים שלכם או ברשתות החברתיות, המלצות יתקבלו בברכה.

לכל שאלה או מידע בנושא האתר ניתן לפנות במייל דרך יצירת קשר ואנו נשמח ונשתדל לענות ולהגיב בהקדם ככל שיינתן.

תודה שקראתם צוות חיפוש הסרטים Movie Finder